Obnova poškodovanega ostrešja

Končno je napočil čas za obnovo ostrešja, na našem gasilskem domu, ki je bil poškodovano ob neurju pred skoraj 4 meseci.

Priprave in dogovarjanja za obnovo so bila dolgotrajna, vendar se je izplačalo.

Obnova je potekala en teden. Tudi vreme nam je šlo kolikor toliko na roko. Ob pomoči Občine Metlika, lokalne skupnosti, Gasilske zveze Metlika in prispevki krajanov, pa tudi predvsem z delom samih članov našega društva smo ta ''projekt'' pripeljali do konca.

Kako je vse to potekalo, je prikazano v priloženih fotografijah.

Končno je tudi naš gasilski dom zasijal v vsej svoji lepoti v novi preobleki - novim ostrešjem.

Hvala vsem, ki ste nam bilo kako pomagali pri tem, da smo zadevo pripeljali do uspešnega zaključka..

V naslednjem letu, pa nas čaka še obnova poškodovane hiške ob gasilskem domu in poškodovane zaščitne ograje okoli asfaltnega igrišča.

Na pomoč!

Sunday, 24 November 2019